Суми:
Яндекс.Метрика

Обласна методична майстерня вчителів хімії

                                                                                           16.03.2017 р.

     16 березня вчитель хімії та інформатики Леоненко В. В. взяла учать в обласній методичній майстерні за темою «Формування критичного мислення на уроках хімії. Сучасні підходи до підручникотворення». Для проведення методичної майстерні було запрошено Григоровича О.В., к.хім.н., старшого наукового співробітника Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, який розповів про шляхи формування критичного мислення в учнів на уроках хімії, розкрив сучасні підходи до підручникотворення в контексті концепції "Нова українська школа" та Держстандарту загальної середньої освіти. Також ним були представлені результати та аналіз завдань ЗНО 2016 з позиції формування критичного мислення.

Участь в експрес-курсах з інформатики

                                                                                   27.02 - 01.03.17 р.

      Вчитель хімії та інформатики Леоненко В. В. з 27 лютого по 3 березня відвідала експрес-курси за програмою "Створення веб-сайту навчального закладу та електронного портфоліо педагога" за результатом яких отримала сертифікат та підвищила свої навички зі створення та оформлення сайтів.

Стажування у міській Школі вчителя-стажиста

                                                                                           25.05.2016 р.

     Протягом 2015-2016 н.р. вчитель хімії та інформатики Леоненко В. В. проходила стажування в міській Школі вчителя-стажиста за тематикою "Професійна адаптація молодого вчителя". За результатом стажування отримала сертифікат від ІМЦ Управління освіти і науки Сумської міської ради.